Witamy na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 20 w Częstochowie.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 1913 - 2013

SZKOŁA Z POMYSŁEM NA EDUKACJĘ TWOJEGO DZIECKA

Szkoła z założenia mała, kameralna wyróżniająca się tym, że stwarza możliwości wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dzieciom o różnych potrzebach edukacyjnych.
Nasi uczniowie to dzieci zarówno wybitnie zdolne jak i takie, którym trzeba pomagać w osiągnięciu sukcesu. Wspieramy i rozwijamy uzdolnienia zgodnie z zasadą, że talent tkwi w każdym.
W szkole tworzymy klimat sprzyjający uczniom, rodzicom i nauczycielom.
To szkoła, która uczy jak się uczyć, rozwija zainteresowania i talenty uczniów.