Śląska Szkoła Jakości

Szkoła otrzymała Certyfikat Śląskiej Szkoły Jakości, który został przyznany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w zakresie: koncepcja pracy szkoły, kształcenie. Certyfikat ten przyznano naszej szkole na okres do 31 sierpnia 2012 roku. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tym programie naszej szkoły, przyczyni się do jej jakościowego rozwoju.

Zajęcia z trenerem Rakowa Częstochowa 2015.04.29

29.04.2015 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia piłki nożnej dla klas młodszych z trenerem RKS Raków. W treningu brali udział zarówno chlopcy jak i dziewczęta. 

To nie było jedyne spotkanie z trenerem Rakowa. Kolejne odbywać się będą co wtorek o godzinie 17. 

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków z grupy 6-latków i uczniów z klas I-III. 

Copyrights © 2013 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Częstochowie