Śląska Szkoła Jakości

Szkoła otrzymała Certyfikat Śląskiej Szkoły Jakości, który został przyznany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w zakresie: koncepcja pracy szkoły, kształcenie. Certyfikat ten przyznano naszej szkole na okres do 31 sierpnia 2012 roku. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tym programie naszej szkoły, przyczyni się do jej jakościowego rozwoju.

Szkolny konkurs czytelniczy

 

24 kwietnia 2015 roku odbył się szkolny konkurs czytelniczy dla klas IV – VI  „Znajdź ukryte tytuły książek”. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną w ramach obchodów Światowego Dnia Książki.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce – Kasjan Kulesza – kl. V

II miejsce – Kinga Plucińska – kl. V

III miejsce – Dominik Caban – kl. VI; Nina Sacharczuk – kl. V

Copyrights © 2013 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Częstochowie