Śląska Szkoła Jakości

Szkoła otrzymała Certyfikat Śląskiej Szkoły Jakości, który został przyznany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w zakresie: koncepcja pracy szkoły, kształcenie. Certyfikat ten przyznano naszej szkole na okres do 31 sierpnia 2012 roku. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tym programie naszej szkoły, przyczyni się do jej jakościowego rozwoju.

Międzyszkolny konkurs ekologiczny "Kraina zdrowia"

Dnia 14 maja w ZSP w Małusach Wielkich uczniowie klasy III: Karolina Kluźniak, Krzysztof Caban i Jakub Juszczyk pod opieką p. Marii Smak brali udział w międzyszkolnym konkursie ekologicznym " Kraina Zdrowia". Startowało 8 szkół. Nasi uczniowie zajęli IV miejsce. Odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe. Gratulujemy!

Copyrights © 2013 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Częstochowie