Program Obchodów Stulecia SP 20

Program obchodów:

godz. 10.00 - Msza Święta w Sanktuarium Świętego Józefa w Częstochowie przy    ul. Okrzei 41;

godz. 11.00 - Uroczystość  jubileuszowa w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury                        w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego 50/68:

- powitanie gości,

- oficjalne wystąpienia,

- część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3     w Częstochowie,

- prezentacja multimedialna;

godz. 13.00 - Wystawa związana z historią Szkoły Podstawowej nr 20 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego 70/74.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 20

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

w Częstochowie

serdecznie zapraszają

na jubileusz 100-lecia szkoły.

Uroczystość odbędzie się dnia

26 października 2013 roku.